
Электросушилка для рук Zerix HD-1800 автоматическая 1800Вт біла (ZX3243)
- Готово к отправке
- Код: ZX3243
1 784 ₴
- +380 (68) 871-46-49Менеджер
Автоматична сушарка для рук ZERIX HD-1800 (ZX3243) — практичне й ефективне рішення для громадських закладів, офісів та домашнього використання. Завдяки потужності 1800 Вт, пристрій швидко висушує руки, заощаджуючи електроенергію й час.
Корпус сушарки виготовлений із міцного пластику білого кольору, що легко очищується та гармонійно виглядає в будь-якому інтер'єрі. Автоматичне увімкнення за допомогою інфрачервоного сенсора забезпечує комфортне безконтактне користування.
Кріпиться на 2 болти з міжосьовою відстанню 13 см, що дозволяє здійснити швидкий монтаж навіть у складних умовах. Пристрій має клас захисту IPX1, що гарантує базовий рівень вологозахисту для безпечного використання у вологих приміщеннях.
-
Потужність: 1800 Вт
-
Напруга: 220–240 В
-
Частота струму: 50 Гц
-
Розміри: 240×240×235 мм
-
Довжина кабелю: 0,8 м
-
Колір: Білий
-
Матеріал корпусу: Пластик
-
Клас захисту: IPX1
-
Комплектація: Гарантійний талон, кріплення
-
Бренд: ZERIX (Чехія)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zerix |
| Форма | Полукруглая |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 1800 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 24 см |
| Ширина | 24 см |
| Высота | 23 см |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Торговая марка | ZERIX |
| Комплектация | Гарантийный талон, крепление. |
| Высота (мм) | 240 |
| Ширина (мм) | 240 |
| Страна бренда | Чехия |
| Особенности | Крепление на 2 болта, межосевое расстояние крепление - 13 см, быстрый монтаж, длина от стены 235 мм |
| Длина кабеля (м) | 0,8 |
| Напряжение сети (V) | 220-240 |
| Вес (кг) | 2,15 |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX1 |
| Частота тока (Гц) | 50 |
- Цена: 1 784 ₴



